hakkimizda-01
sukran-karabulut

Şükran Karabulut Kimdir?

1968 yılında isviçrede doğdum. İsviçre’de Schaffhausen şehrinde ‘Kaufmannischer Verein Schaffhausen’ işletme enstitüsünden mezun olduktan hemen sonra Kanton Schaffhausen Büyükşehir Belediyesinde işe başladım ve ilk Türk devlet memuru olarak, Büyükşehir Başkanı asistanlığı görevinde uzun yıllar çalıştım. 1998 yılında ailemle ile beraber Türkiye’ye dönüş yaptık. Türkiye’ ye geldikten sonra kendimi farklı konularda geliştirebilmek için kişisel gelişimime yatırım yaptım. 2000'li yılların başında iki çocuk annesi bir kadın olarak iş hayatıma 10-12 yıllık bir ara vermiştim. Artık benim için yeniden çalışan bir kadın olarak değer üretmek çok büyük keyif.

hakkimizda-02

Nasıl Botanik İnfluencer'ı Oldum ?

2010 yılından sonra sosyal medya kavramı hepimizin hayatına çok hızlı bir şekilde girdi ancak benim profesyonel olarak sosyal medyayı kullanmaya başlamam 2015 yılında bir eğitim sayesinde oldu. Bilgilerimi güncellemek ve dijital okur yazarlığımı geliştirmek için bir eğitime katıldım. Hobimi insanlarla instagram ve facebook üzerinden paylaşırken algoritmaya göre paylaşım yaptığım içinde sayfalarım hızla büyüdü. Markalardan iş tekliflere gelemeye başladığında da işimi layıkı ile yapmak için Sihirli Bahçem By Şükran Karabulut’ u kurumsallaştırma kararı alıp şirket kurdum. Şimdilerde hem içerik üretici olarak markalarla iş birlikteliği yaparken hem de kendi ürünlerimle e ticaret yapıyorum.

hakkimizda-01

Bizim İçin Değerlisiniz !

Her zaman aldığım sorumluluğu en iyi şekilde tamamlamak için titiz ve mükemmeliyetçi bir yapım oldu. İlk zamanlarda sosyal medyada içerik üretirken yaptıklarımın ticari bir işe dönüşeceğini hiç düşünmediğim zamanlarda bile hep insanlara daha fazla yarar nasıl sağlarım diye uğraşarak çalıştım. Şimdi de aynı titizlikle sizlere kendi patentli ürünlerimizi ve diğer ürünlerimizi sunuyoruz. Bununla beraber yaptığımız marka iş birlikteliklerinden, sattığımız tüm ürünlerin size ulaşacağı operasyonel her bir detaya kadar çok ince düşünerek en iyi hizmeti sunmak üzere çalışıyoruz ve ekibimizi her geçen gün büyütüyoruz. Bizim için değerlisiniz.

Kaliteli Ürün ve Hizmetlerimizle

Size Sunduklarımız

Kaliteli

Ürün ve hizmetlerimizde hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Yenilikçi

Sektörümüzde müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Doğa Dostu

Ürün ambalajlarımızdan, işletme çıktılarımıza kadar her bir aşamada doğada bıraktığımız izleri azaltarak iş yapış şekillerimizi iyileştiriyoruz.

hakkimizda-03

Sürdürülebilir

İşimizi sürdürürken tüm canlıların yaşamına saygı duyarak sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.

Güvenilir

Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasındayız. Sizlerin memnuniyeti önceliğimiz.

Hızlı Kargo

Ürünlerimizi size en kısa sürede ulaştırmak en büyük teminatımız. Bunun için çalıştığımız kargo firmaları ile sürekli iletişim halindeyiz.

Ekibimiz

Uzman Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

sukran-karabulut
Şükran Karabulut
Marka Kurucusu
okan-karabulut
Okan Karabulut
E-Ticaret Yöneticisi
ranan-karabulut
Ranan Karabulut
Görsel Tasarım Uzmanı